Halim на виставці WorldFood Ukraine 2019
30.10.2019
Halim на виставці WorldFood Ukraine 2019

WorldFood Ukraine – найбільша в Україні виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована на виробників і постачальників продуктів харчування і напоїв, переробні підприємства, дистриб’юторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн.

WorldFood Ukraine – генерує грошові потоки харчової промисловості, рітейлу, ресторанного бізнесу. Комфортні умови сприяють для ведення переговорів, зустрічей, підписання контрактів.

Учасники ринку можуть взяти участь в заходах Діловий програми: дегустаціях, майстер-класах, презентаціях, food-батлах, бізнес-лекторіях; скористатися перевагами БАЙЄРСЬКА програми і Рітейл Центру.

В експонентів є можливість заявити про себе на Алеї новинок, потрапити путівник і каталог виставки, скористатися попередніми просуванням!

WorldFood Ukraine проходила в м.Києві 23-25 ​​жовтня 2019 г.

• 241 компанія-учасниця з 23 країн, серед яких Італія, Литва, Франція, Іспанія, Німеччина, Аргентина, Грузія, Англія, Малайзія, Казахстан, Греція, Єгипет, Іран, Китай, Вірменія, Шрі Ланка, Індонезія, Польща, Росія, Болгарія, Білорусь, Албанія, Україна.
• 9212 відвідувачів з 27 країн світу.